Eurocoast GELİŞME

Deniz aşırı bir ülkede emlak almak gözünüzü korkutabilir, ancak deneyimli bir firmadan danışmanlık almak da sizi pek çok endişeden kurtarabilir.

Bol ödüllü bir inşaat, imar ve turizm şirketi olarak, kurulduğumuz 2003 yılından beri tüm dünyadan müşterilerimize danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Eurocoast'ta müşterilerimizin istek ve arzularını en iyi şekilde anlıyor, dileklerinin gerçekleşmesini sağlıyoruz.

Bünyemizde bulunan A Sınıfı (En yüksek sınıf) yapı firmamız Eurocon, müşterilerimiz için şimdiye dek 2500'den fazla yaşam alanı üretti ve hala da üretmeye devam ediyor. Kıbrıs'ın en iyi rezidanslarının yapımına imza attık ve Ada'nın en iyi rezidansları ile ticari ve turistik tesis projelerini ürettik. Şu ana kadar tamamladığımız işler aynı zamanda konsept tasarım, mükemmel hizmet ve kaliteli inşaat idealimizi en iyi şekilde yansıtıyor.

Contact the

Development Team

Hedefimiz

Kurulduğumuz günden bu yana amacımız, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde hem en iyi kaliteye, hem de ulaşılabilir fiyata sahip olan yaşam alanları üretmek. Bunu da kendi bünyemizdeki inşaat firmaları ile uluslararası standartların üzerine çıkarak yapıyoruz.

Projelerimiz

İnşa ettiğimiz tüm yaşam alanlarının yapım aşamasında zaman ve iş planımızı en iyi şekilde yapıyor, en iyi lokasyonları seçiyor, tasarım olarak çevreyle uyumlu ve çevresinin özelliklerini geliştiren projelere imza atıyoruz. Kendi ekibimiz yürüttüğümüz projelerde her seferinde kaliteyi daha da artırıyor ve yönetim birimimiz de sizlerin konforu için zamanla yarışıyor.

Sözümüz

Şimdiye kadar gerçekleştirdiğimiz tüm projelerimizde, imzaladığımız sözleşmeler çerçevesinde yüksek kalite sözünü tuttuğumuz ve teslimatları zamanında yaptığımız için müşterilerimizin standartlarımıza ve beklentilerini gerçekleştirebilme yeteneğimize güveni tam. Çünkü bizim için her müşterimiz, şirketimizin bir tanıtım elçisi.

 

"Kişisel dokunuşla mükemmellik"

Our Projects

PROJELERİMİZ

Kuzey Kıbrıs'ta tamamlanmış konut projelerimiz

LAVANTA
First line to the Mediterranean Sea. Beautifully designed three bedroom luxury villas in Bahceli.
CAROB VILLAS
These three bedroom bungalows have been designed to incorporate many classic Mediterranean design features.
SELVI Karsiyaka
Choose from two bedroom Townhouses and three Bedroom Villas all with fantastic views
NATURE BAY
In Alagadi is the charming Nature Bay Village overlooking the Mediterranean and next to the Golf course.
Residence 1
One & two bedroom units and a superb three bedroom penthouse just a short stroll from the heart of Kyrenia town.
Show More

North Cyprus Developers

  • Facebook - White Circle

© 2020 Eurocoast Group LTD. Proudly created by