Eurocoast KİRALIK

Kiralık ev mi arıyorsunuz?

Arzu ettiğiniz mükemmel kiralık evi bulmak her zaman kolay değildir. Ama korkmayın, çünkü kiralama departmanımız ve tüm özverimizle size yardımcı olmak için biz buradayız. İster kısa ister uzun dönemli kiralama için olsun, isteklerinizle en iyi şekilde örtüşen evi bulmak için size yardımcı olmaya hazırız.

Belki Girne'nin tarihi ve doğal güzelliklerini yakından tanımak için kentin güzel ve hareketli merkezinde bir daire arıyorsunuz… Belki modern hayatın karmaşa ve stresinden uzakta inzivaya çekilebileceğiniz muhteşem bir villa… Belki de bir tepeden Akdeniz'in sonsuz maviliğini izleyebileceğiniz bir malikane…

Contact the

Rental Team

Dileğiniz her ne olursa olsun, Eurocoast olarak amacımız, sizi idealinizdeki yaşam alanına ulaştırmak. Bize göre bir ev kiralamak, mükemmel eve ulaşma hayalinizden geri adım atmanızı gerektirmiyor. Her 10 Eurocoast müşterisinden sekizinin ertesi yıl bizi yeniden tercih etmesinin altında yatan en önemli etken işte bu düşünce.


Kıbrıs'ta bir ev kiralamak istiyorsanız, Eurocoast olarak size villa, mini villa, daire ya da kasaba evlerinden oluşan onlarca seçenek sunabiliriz. Uluslararası kiralama, kısa dönemli kira kontratı ya da özel bir etkinlik için kiralama gibi özel isteklerinizde de her zaman yanınızdayız.
Kiralamada 10 yılı aşan deneyimimizle, sizin için en uygun evi bulacağımızı garanti ediyoruz. İstekleriniz ne olursa olsun, sizin için mutlaka bir önerimiz olacaktır. Ayrıca aşağıdaki hizmetlerle de her zaman yanınızda olacağız:


•    Temizlik ve çamaşır servisi
•    Size özel hizmet seçenekleri
•    Deniz aşırı müşterileri için resmi işlemler hizmeti
•    Sigorta hizmeti
•    Çevre düzenlemesi ve peyzaj hizmeti
•    Havuz temizliği ve bakımı hizmeti

  • Facebook - White Circle

© 2020 Eurocoast Group LTD. Proudly created by